Obsah pro příznivce ZDARMA

Podcast ZNOVU SPOLU

Poslechněte si pár tipů o tom, jak začít abstinovat. První kroky, které vám pomohou začít.

Členství v komunitě - 1 týden na zkoušku ZDARMA

Staňte se součástí komunity ZNOVU SPOLU a získejte edukativní obsah, členství ve Facebookové skupině a účast na jednom z našich pravidelných ON-LINE setkání, kde můžete položit jakýkoliv dotaz ohledně závislosti.

Rozhodli jsme se dělat tyto pravidelná setkání pro nové členy ZDARMA.   

První část on-line semináře k nahlédnutí ZDARMA

Tento úvodní segment vám poskytne přehled o tom, co můžete od semináře očekávat, a ukáže, jakým způsobem může ZNOVU SPOLU pomoci závislým a jejich rodinám najít cestu k lepšímu životu. Připojte se k nám a objevte, jak naše unikátní přístupy a osobní zkušenosti mohou poskytnout cenné vhledy a podporu v boji se závislostí.

Zanechte nám svůj e-mail a budete pravidelně informováni o  zajímavostech týkajících se problematiky závislostí.

Pořádáme vzdělávací semináře a konference pro závislé, jejich rodiny a odbornou veřejnost, kde ukazujeme závislost v pravém světle, včetně jejích příčin, jako je trauma a vývoj mozku v ranném dětství. Nabízíme paralely s našimi životními příběhy. Pracujeme ruku v ruce s psychology a odborníky v oblasti závislosti. Studujeme a předáváme učení Dr. Gabora Matého.

Tvoříme online vzdělávací obsah formou podcastu ZNOVU SPOLU a dalších příspěvků na sociálních sítích.

Pořádáme preventivní přednášky na školách a univerzitách o drogách a alkoholu, přičemž nabízíme realistický pohled na životy lidí závislých. Zde chceme studentům nabídnout možnost volby, než vyzkoušejí jakoukoliv látku a stanou se závislými.

Pro sjednání přednášky ve vaší škole nás neváhejte kontaktovat.

ZNOVU SPOLU také nabízí akutní pomoc pro závislé a jejich rodiny v krizových situacích.

Mluvíme zde konkrétně o situacích, kdy se závislý nachází ve velmi špatném emocionálním stavu a jeho rodina se obává a neví, jak postupovat. V těchto případech jsme připraveni poskytnout akutní pomoc prostřednictvím deeskalace situace a navržení dalších řešení.