Získejte odpovědi na vaše otázky ohledně závislosti

Staňte se součástí komunity ZNOVU SPOLU a získejte účast na našem pravidelném ON-LINE setkání, kde můžete položit jakýkoliv dotaz ohledně závislosti.

Rozhodli jsme se dělat tyto pravidelná setkání pro nové členy ZDARMA.  

Co mohu od on-line setkání očekávat?

Rady k úspěšné abstinenci vás nebo vašich blízkých

Odpovědi na vaše dotazy

Členství v uzavřené Facebook skupině

Podpora od ostatních z komunity

Video záznam závěrečného rozhovoru ze semináře ZNOVU SPOLU - Tipy koučů, jak závislost správně uchopit

Jak to probíhá?

Každý týden v podvečerních hodinách pořádáme hromadná ON-LINE setkání, kde řešíme různá témata v oblasti závislosti

Předem vás budeme o termínu informovat e-mailem, který bude obsahovat odkaz na Google Meet setkání. Zde se můžete přihlásit pod svým emailem nebo anonymně jako host.

Budeme interaktivně odpovídat na vaše dotazy, které napíšete prostřednictvím chatu nebo s vámi rozvedeme téma, které budete chtít řešit.

Každý nový člen se může zůčastnit vždy pouze jednoho on-line setkání.

O nás

Projekt ZNOVU SPOLU je vytvořený lidmi s vlastní zkušeností se závislostí na tvrdých drogách nebo alkoholu, kteří našli svou cestu k uzdravení, dlouhodobě abstinují a pomáhají závislým a jejich nejbližším pochopit opravdové příčiny závislostí. Díky tomu jsou schopni najít efektivní cestu k uzdravení a sebehygieně.

Pro koho?

ZNOVU SPOLU pracuje se závislými a jejich rodinami formou osobních konzultací a tréninků pro spoluzávislé. Zde závislý i jejich nejbližší dostanou prostor pro pochopení a přijetí bez předsudků

ZNOVU SPOLU nabízí atmosféru soucitného vnímání každého jedince. Právě soucit v naší společnosti chybí, což označujeme jako jednu z hlavních bariér pro uzdravení závislých.

 

Reference

Chtěla bych poděkovat celému týmu ZNOVU SPOLU za nezapomenutelný zážitek. Hodně jsem četla, že lidé kritizují cenu, ale za to, co jsem v úterý viděla, bych dal i dvojnásobek toho, co jsem platila. Díky Honzo, Eliško, Radku, Michale, Katko, a i všem ostatním. Jsem věrným fanouškem, bylo to něco, co jsem nikdy jinde nezažil. Jedině ZNOVU SPOLU.

Marie L.

Děkuji za seminář ZNOVU SPOLU, který proběhl v Olomouci. Byli jste skvělí. Moc se mi líbila i paní doktorka Hrůzová.


Radka K.

Seminář ZS jsem navštívila s velkým očekáváním a moc se mi líbila přednáška všech řečníků. Třeba Michalova přednáška mě konkrétně oslovila, a to hned několikrát. Seminář ZNOVU SPOLU mi ukázal, že všechno jde. Dozvěděla jsem se spoustu věcí, které plánuji aplikovat ve svém životě. Už se těším na další akci projektu ZNOVU SPOLU. Bylo to skvělé. Děkuji Vám moc.


Vlaďka

Tohle byla bomba! Bála jsem se kvůli té ceně, ale nyní mohu říct, že cena byla adekvátní, ba dokonce nízká. Prosím, pokračujte ve vaší odezvě. Díky, pane Fialo.Michaela

V případě jakékoliv nejasnosti nám můžete zavolat nebo napsat

Vstoupit do komunity na týden ZDARMA

Vyplňte tento formulář a my Vám pošleme přístupy k přihlášení do on-line studovny ZNOVU SPOLU. Vytvoření přístupu projde schválením a poté Vám odešleme e-mail.

Náš tým

Na projektu pracují kouči, kteří si prošli vlastní cestou závislosti a prostřednictvím ní pomáhají šířit myšlenku ZNOVU SPOLU. Nedílnou součástí jsou lidé uvnitř, kteří nejsou vidět, ale bez nichž by projekt neexistoval.

Honza Fiala je kouč, vyjednavač a lektor. Má rád komunikaci s lidmi, řešení mezilidských vztahů a aplikovanou psychologii. Na své cestě životem si sám dlouho počínal neuváženě až ztraceně. Dnes jde se svou kůží na trh a dělí se o bohaté osobní zkušenosti a praktické poznatky. 

Díky vědě a novému poznání tvořím další, tentokrát smysluplnou etapu svého života. Budu rád když, předáme i vám kousek návodu na štěstí a hodnotu, která vás dlouhodobě naplní.

Honza Fiala – zakladatel projektu

Michal Vaněk je typické “dítě systému” a bývalý uživatel drog. Nyní úspěšně abstinuje a působí jako recovery kouč. V životě zažil hodně: od hlubokého dna na ulici a v cele ve výkonu trestu, přes každodenní život klasického uživatele drog až k cestě z kruhu ven.

Díky léčbě v terapeutické komunitě a trvalé abstinenci jsem se dostal tam, kde jsem. Mám skvělou práci, přítelkyni, hypotéku na dům a společnou vizi pro čistý rodinný život.

Michal Hanzl – recovery kouč

Eliška je mladá, empatická a krásná slečna, kterou zajímá lidská mysl, a jak s oblibou říká o sobě: “Jsem nadšenec do psychologie.” Mimo to přednáší o spoluzávislosti, ve které žila většinu svého života.

Prozkoumávání mysli a objevování krásy, která vede k překonání závislosti je moje vášeň.

Eliška Maixnerová – zakladatelka projektu

Radek Pavlíček je kouč a člověk malého vzrůstu s obrovským srdcem a pochopením, který si prošel těžkou závislostí na alkoholu a cigaretách. Díky transformativním schopnostem pomáhá lidem najít cestu ven ze závislosti.

Všechny naše životní problémy jsou výsledkem toho, že se zamotáme do našeho vlastního myšlení a ztratíme směr. Cestu můžeme najít porozuměním své mysli a já vám tu cestu mohu pomoci najít.

Radek Pavlíček – transformativní kouč

Pavel Ignácek se věnuje analýzám a internetovým strategiím. Jeho zájem leží v oblasti digitálního marketingu a e-commerce. Analytický přístup mu umožňuje dobře plánovat klíčové kroky v turbulentním prostředí. 

Umím rozpoznat trendy a vzorce v online chování lidí a mám dobré povědomí o tom, jak tady dosáhnout úspěchu. Projekt pomáhám Honzovi nasměrovat tak, aby měl pozitivní dopad na co největší počet lidí.

Pavel Ignácek – analytický specialista

Zanechte nám svůj e-mail a budete pravidelně informováni o  zajímavostech týkajících se problematiky závislostí.

Pořádáme vzdělávací semináře a konference pro závislé, jejich rodiny a odbornou veřejnost, kde ukazujeme závislost v pravém světle, včetně jejích příčin, jako je trauma a vývoj mozku v ranném dětství. Nabízíme paralely s našimi životními příběhy. Pracujeme ruku v ruce s psychology a odborníky v oblasti závislosti. Studujeme a předáváme učení Dr. Gabora Matého.

Tvoříme online vzdělávací obsah formou podcastu ZNOVU SPOLU a dalších příspěvků na sociálních sítích.

Pořádáme preventivní přednášky na školách a univerzitách o drogách a alkoholu, přičemž nabízíme realistický pohled na životy lidí závislých. Zde chceme studentům nabídnout možnost volby, než vyzkoušejí jakoukoliv látku a stanou se závislými.

Pro sjednání přednášky ve vaší škole nás neváhejte kontaktovat.

ZNOVU SPOLU také nabízí akutní pomoc pro závislé a jejich rodiny v krizových situacích.

Mluvíme zde konkrétně o situacích, kdy se závislý nachází ve velmi špatném emocionálním stavu a jeho rodina se obává a neví, jak postupovat. V těchto případech jsme připraveni poskytnout akutní pomoc prostřednictvím deeskalace situace a navržení dalších řešení.