Reference

Chtěla bych poděkovat celému týmu ZNOVU SPOLU za nezapomenutelný zážitek. Hodně jsem četla, že lidé kritizují cenu, ale za to, co jsem v úterý viděla, bych dal i dvojnásobek toho, co jsem platila. Díky Honzo, Eliško, Radku, Michale, Katko, a i všem ostatním. Jsem věrným fanouškem, bylo to něco, co jsem nikdy jinde nezažil. Jedině ZNOVU SPOLU.

Marie L.

Děkuji za seminář ZNOVU SPOLU, který proběhl v Olomouci. Byli jste skvělí. Moc se mi líbila i paní doktorka Hrůzová.


Radka K.

Seminář ZS jsem navštívila s velkým očekáváním a moc se mi líbila přednáška všech řečníků. Třeba Michalova přednáška mě konkrétně oslovila, a to hned několikrát. Seminář ZNOVU SPOLU mi ukázal, že všechno jde. Dozvěděla jsem se spoustu věcí, které plánuji aplikovat ve svém životě. Už se těším na další akci projektu ZNOVU SPOLU. Bylo to skvělé. Děkuji Vám moc.


Vlaďka

Tohle byla bomba! Bála jsem se kvůli té ceně, ale nyní mohu říct, že cena byla adekvátní, ba dokonce nízká. Prosím, pokračujte ve vaší odezvě. Díky, pane Fialo.Michaela

Previous
Next
V súčasnom svete závislostí je Honza, "bývalý závislák", teraz svetlým príkladom obnovy a uzdravenia. Jeho odvaha a vytrvalosť mu umožnili nielen prekonať vlastné démony, ale aj pomáhať iným nájsť cestu k uzdraveniu. Honza sa venuje podpore ľudí bojujúcich s drogovou závislosťou a ich rodinám a priateľom. Jeho prístup je celistvý a zameraný na fyzické, emocionálne, mentálne a duchovné uzdravenie. Jeho vlastná skúsenosť mu dáva jedinečnú schopnosť empatizovať a porozumieť ľuďom, ktorých má vo svojej starostlivosti. Jeho autentický prístup a oddanosť poslaniu prinášajú nádej a podporu tým, ktorí ju najviac potrebujú. Ak hľadáte vodcu a sprievodcu na ceste k uzdraveniu, Honza je práve tým, koho potrebujete stretnúť. Jeho príbeh a práca nesú posolstvo nádeje a možnosť pre každého, kto nájde tú odvahu si veriť, že lepší zajtrajšok je možný a že budete ZNOVU SPOLU.

Angelika F.

Děkujeme Honzo! By to krásný zážitek být s tebou v rozhovoru. Bylo příjemně a fakt to k mnohému vedlo! Lidi kolem tebe mají štěstí, že ses rozhodl pomáhat. Měj se. Přeji všechno dobré.

Kateřina A.

S Honzou jsem měl tu čest řešit problémy mé dcery ohledně závislosti. Už po třetí konzultaci se nám povedlo zjistit hlavní příčinu problému. Nyní úspěšně řešíme další kroky. Díky Honzo

Petr B.

Previous
Next

V případě jakékoliv nejasnosti nám můžete zavolat nebo napsat

Zanechte nám svůj e-mail a budete pravidelně informováni o  zajímavostech týkajících se problematiky závislostí.

Pořádáme vzdělávací semináře a konference pro závislé, jejich rodiny a odbornou veřejnost, kde ukazujeme závislost v pravém světle, včetně jejích příčin, jako je trauma a vývoj mozku v ranném dětství. Nabízíme paralely s našimi životními příběhy. Pracujeme ruku v ruce s psychology a odborníky v oblasti závislosti. Studujeme a předáváme učení Dr. Gabora Matého.

Tvoříme online vzdělávací obsah formou podcastu ZNOVU SPOLU a dalších příspěvků na sociálních sítích.

Pořádáme preventivní přednášky na školách a univerzitách o drogách a alkoholu, přičemž nabízíme realistický pohled na životy lidí závislých. Zde chceme studentům nabídnout možnost volby, než vyzkoušejí jakoukoliv látku a stanou se závislými.

Pro sjednání přednášky ve vaší škole nás neváhejte kontaktovat.

ZNOVU SPOLU také nabízí akutní pomoc pro závislé a jejich rodiny v krizových situacích.

Mluvíme zde konkrétně o situacích, kdy se závislý nachází ve velmi špatném emocionálním stavu a jeho rodina se obává a neví, jak postupovat. V těchto případech jsme připraveni poskytnout akutní pomoc prostřednictvím deeskalace situace a navržení dalších řešení.