Přidejte se do komunity ZNOVU SPOLU

Staňte se součástí komunity ZNOVU SPOLU a získejte přístup k celým epizodám podcastů, vzdělávacím videím na téma závislost, přístup do uzavřené Facebookové skupině a možnost se zúčastnit našich on-line setkání, kde se můžete zeptat na jakýkoliv dotaz.

Co mohu od členství očekávat?

Bonusový obsah našich podcastů

Odpovědi na vaše dotazy

Členství v uzavřené Facebook skupině

Podpora od ostatních z komunity

Video záznam závěrečného rozhovoru ze semináře
Tipy koučů, jak závislost správně uchopit

Rady k úspěšné abstinenci vás nebo vašich blízkých

Pokud se rozhodnete zakoupit členství v komunitě ZNOVU SPOLU, získáte řadu exkluzivních výhod, které vám umožní plně využít všechny zdroje a příležitosti, které naše komunita nabízí.

Členství zahrnuje následující:

  1. Bonusový obsah všech epizod našich podcastů: Jako člen budete mít přístup k bonusovým materiálům ke každé epizodě našeho podcastu, které nejsou dostupné široké veřejnosti.

  2. Přístup na pravidelná on-line vysílání: Budete moci sledovat naše pravidelná on-line vysílání, kde se dozvíte aktuální informace, novinky a můžete se zapojit do živých diskuzí.

  3. Uzavřená Facebook skupina: Členové mají přístup k naší exkluzivní uzavřené skupině na Facebooku, kde můžete klást jakékoliv dotazy, sdílet své zkušenosti a získat podporu od ostatních členů komunity i od našich odborníků.

  4. Nový vzdělávací obsah: Neustále přidáváme nový vzdělávací obsah do členské sekce, takže budete mít přístup k aktuálním informacím a materiálům, které vám pomohou v osobním růstu.

Připojte se k nám a staňte se součástí komunity ZNOVU SPOLU, kde se můžete inspirovat, učit a růst společně s dalšími členy.

O nás

Projekt ZNOVU SPOLU je vytvořený lidmi s vlastní zkušeností se závislostí na tvrdých drogách nebo alkoholu, kteří našli svou cestu k uzdravení, dlouhodobě abstinují a pomáhají závislým a jejich nejbližším pochopit opravdové příčiny závislostí. Díky tomu jsou schopni najít efektivní cestu k uzdravení a sebehygieně.

Pro koho?

ZNOVU SPOLU pracuje se závislými a jejich rodinami formou osobních konzultací a tréninků pro spoluzávislé. Zde závislý i jejich nejbližší dostanou prostor pro pochopení a přijetí bez předsudků

ZNOVU SPOLU nabízí atmosféru soucitného vnímání každého jedince. Právě soucit v naší společnosti chybí, což označujeme jako jednu z hlavních bariér pro uzdravení závislých.

 

Reference

Chtěla bych poděkovat celému týmu ZNOVU SPOLU za nezapomenutelný zážitek. Hodně jsem četla, že lidé kritizují cenu, ale za to, co jsem v úterý viděla, bych dal i dvojnásobek toho, co jsem platila. Díky Honzo, Eliško, Radku, Michale, Katko, a i všem ostatním. Jsem věrným fanouškem, bylo to něco, co jsem nikdy jinde nezažil. Jedině ZNOVU SPOLU.

Marie L.

Děkuji za seminář ZNOVU SPOLU, který proběhl v Olomouci. Byli jste skvělí. Moc se mi líbila i paní doktorka Hrůzová.


Radka K.

Seminář ZS jsem navštívila s velkým očekáváním a moc se mi líbila přednáška všech řečníků. Třeba Michalova přednáška mě konkrétně oslovila, a to hned několikrát. Seminář ZNOVU SPOLU mi ukázal, že všechno jde. Dozvěděla jsem se spoustu věcí, které plánuji aplikovat ve svém životě. Už se těším na další akci projektu ZNOVU SPOLU. Bylo to skvělé. Děkuji Vám moc.


Vlaďka

Tohle byla bomba! Bála jsem se kvůli té ceně, ale nyní mohu říct, že cena byla adekvátní, ba dokonce nízká. Prosím, pokračujte ve vaší odezvě. Díky, pane Fialo.Michaela

V případě jakékoliv nejasnosti nám můžete zavolat nebo napsat

Vstupte do komunity ZNOVU SPOLU a získejte všechny výhody členství

Zanechte nám svůj e-mail a budete pravidelně informováni o  zajímavostech týkajících se problematiky závislostí.

Pořádáme vzdělávací semináře a konference pro závislé, jejich rodiny a odbornou veřejnost, kde ukazujeme závislost v pravém světle, včetně jejích příčin, jako je trauma a vývoj mozku v ranném dětství. Nabízíme paralely s našimi životními příběhy. Pracujeme ruku v ruce s psychology a odborníky v oblasti závislosti. Studujeme a předáváme učení Dr. Gabora Matého.

Tvoříme online vzdělávací obsah formou podcastu ZNOVU SPOLU a dalších příspěvků na sociálních sítích.

Pořádáme preventivní přednášky na školách a univerzitách o drogách a alkoholu, přičemž nabízíme realistický pohled na životy lidí závislých. Zde chceme studentům nabídnout možnost volby, než vyzkoušejí jakoukoliv látku a stanou se závislými.

Pro sjednání přednášky ve vaší škole nás neváhejte kontaktovat.

ZNOVU SPOLU také nabízí akutní pomoc pro závislé a jejich rodiny v krizových situacích.

Mluvíme zde konkrétně o situacích, kdy se závislý nachází ve velmi špatném emocionálním stavu a jeho rodina se obává a neví, jak postupovat. V těchto případech jsme připraveni poskytnout akutní pomoc prostřednictvím deeskalace situace a navržení dalších řešení.